
Kontrakt på 70 mill. kroner
Bravida signerte kontrakt på elektroarbeider ved utvidelsen av Bekkelaget renseanlegg i Oslo.
Denne artikkelen ble publisert for over 5 år siden.
Bravida Norge signerte tirsdag 8. august kontrakt med Oslo kommune, Vann- og avløpsetaten for leveranse av elektroarbeidene ved utvidelse av Bekkelaget avløpsrenseanlegg (UBRA).
- Kontrakten har en verdi på ca. 70 millioner kroner og er en viktig kontrakt for Bravida, sier regionsdirektør i Oslo Tore S. Hansen.
Bekkelaget avløpsrenseanlegg skal utvides og kapasiteten skal økes for å kunne håndtere avløpsvann fra ca. 500.000 personer, som er forventet mengde avløpsvann for år 2040.
Bravida har i dette prosjektet valgt å samle egen kompetanse i østlandsområdet for denne typen prosjekt ved å gjøre dette anlegget som et samarbeidsprosjekt mellom elektroavdelingene i Oslo og Sarpsborg.
- VAV er tilfredse med at kontrakt vedrørende elektroentreprisen er signert. Vi ser frem til å samarbeide med Bravida og øvrige entreprenører i den videre gjennomføring av prosjektet, sier prosjektleder Jan Kopperstad.
Arbeidene starter umiddelbart og sluttføres i 2020.
STILLING LEDIG:
-
Mekaniker
Beck Maskin AS
-
Anleggsmaskinfører
A&B Andreassen Maskin as
-
Kategorisjef John Deere skurtreskere, finsnittere og redskap
Felleskjøpet
-
Produktsjef John Deere traktor
Felleskjøpet
-
Bas | Formann
Kolnes Maskin AS
-
Gravemaskinfører | Grunnarbeider
Kolnes Maskin AS
-
Vil du selge Valtra og andre ledende merkevarer hos Akershus Traktor?
Akershus Traktor as. Avdeling Vinstra
-
Nasjonal salgssjef Anlegg, Industri og Landbruk
BestDrive Norway AS
-
Mobilkranfører
NORDIC CRANE AS
-
Maskinfører med CE-førerkort og G8-kran søkes
Maskin & Veidrift AS